.

Texaco Fuels and Lubricants uvádí na trh tři nové motorové oleje

28-04-2021

Na trh jsou uváděny tři nové motorové oleje, aby se staly součástí úspěšné řady výrobků  Texaco Havoline ProDS, přičemž každý z nich již má schválení výrobců. Oba oleje Texaco Havoline ProDS RN SAE 0W-20 a RN SAE 5W-30 jsou již schváleny společností Renault. 
Olej Texaco Havoline ProDS V SAE 0W-30 získal schválení společnosti Volkswagen.

Texaco Fuels and Lubricants – značka společnosti Chevron – nabízí ucelenou řadu maziv, která pomáhají zajistit výkon, ochranu a spolehlivost vozidel a zařízení, a to díky výrobkům nesoucím značky Texaco®, Havoline®, Delo®, HDAX® a Techron® .
Nové motorové oleje Texaco Havoline ProDS RN SAE 0W-20 a Texaco Havoline RN SAE 5W-30 se oba prodávají se schválením společnosti Renault, a byly cíleně vyvinuty s pokročilou aditivní technologií tak, aby splňovaly požadavky Renaultu na nízké emise a účinnost paliva. 

V oleji Texaco Havoline ProDS RN SAE 0W-20 je využita technologie středního obsahu popelovin (mid SAPS), což nabízí řidičům nejvyšší ochranu katalyzátorů a filtrů pevných částic u benzinových 
i naftových motorů a pomáhá snižovat celkové emise. S využitím vysoce výkonného systému viskozitních vlastností a aditiv vedoucího ke snížení celkové spotřeby paliva, je Texaco Havoline ProDS RN SAE 0W-20 díky svému složení, vhodný k použití za každého počasí, přičemž jeho tekutost při nízkých teplotách napomáhá rychlé cirkulaci maziva, což při studených startech chrání zřízení před opotřebením. Podobně i Texaco Havoline ProDS RN SAE 5W-30 přispívá k dlouhodobé ochraně vašeho motoru před opotřebením a korozí, a přitom pomáhá udržet součásti motoru bez škodlivých úsad.   

Novinkou na trhu je i motorový olej Texaco Havoline ProDS V SAE 0W-30, schválený společností Volkswagen, který je vhodný k použití v širokém rozsahu v osobních automobilech a lehkých užitkových vodidlech VW a Audi. 
Všechny oleje Texaco’s Havoline ProDS využívají technologii Deposit Shield společnosti Texaco Fuels and Lubricants, spočívající ve vytvoření vysoce přilnavé vrstvy maziva na pohyblivých částech motoru, která i při tloušťce pouhé 2 mikrony dále zvyšuje ochranu motoru proti opotřebení. Olej Texaco Havoline ProDS je rovněž vytvořen s cílem bránit tvorbě škodlivých karbonových úsad 
a snižovat korozi způsobovanou výfukovými plyny, což by jinak mohlo postupně významně snižovat účinnost motoru.

Nová převodová kapalina Texaco Havoline DCT 
Texaco Fuels and Lubricants rovněž s potěšením představuje svou zcela novou převodovou kapalinu Havoline speciálně vyvinutou pro vozidla vybavená dvouspojkovou převodovkou typu mokré spojky. 
Kapalina Texaco Havoline DCT Fluid vytvořená k použití za silného tlakového namáhání (EP) 
a k ochraně součástí proti pittingu a oděru, v sobě kombinuje syntetické základové oleje s vysoce výkonným systémem aditiv, přičemž je navržena tak, že nabízí zákazníkům ochranu zařízení po celou dobu své provozní životnosti. S kapalinou Texaco Havoline DCT Fluid mohou být řidiči v klidu s vědomím, že je omezeno opotřebení převodovky, ložisek a spojky. Tato kapalina svým složením 
a vlastnostmi také přispívá k optimalizaci točivého momentu a pomáhá potlačit otřesy převodovky.

Nová kapalina Texaco Havoline DCT je vhodná do dvouspojkových převodovek s mokrou spojkou 
a na evropské trhy vstupuje  se schválením výrobců – společností BMW a Volkswagen.
Více informací najdete na TexacoLubricants.com.

Zpět