.

PRISTA® NEMRZNE S NOVÝMI VIZEMI

05-06-2024

ZAMĚŘENO NA

CHLADIVA PRISTA®

 

Kvalita chladicí kapaliny hraje velmi důležitou roli v životnosti motoru. Moderní nemrznoucí kapaliny nejenže zabraňují zamrzání během zimních měsíců, ale také zabraňují mechanickému poškození a předcházejí rozsáhlým opravám. Společnost Prista Oil svůj sortiment chladicích kapalin neustále rozšiřuje a představuje novou podobu dobře známých výrobků.

Společnost Prista Oil uvedla na trh novou podobu svého portfolia chladicích kapalin a do řady nemrznoucích směsí přidala další produkt. V souladu s nejnovějšími trendy je Prista®Antifreeze G12++ koncentrát na bázi organických kyselin a křemičitanů (Si-OATcoolant). Tato chladicí kapalina obsahuje organické kyseliny jako inhibitory koroze, díky čemuž účinně chrání kovy, jako je hliník, železo a měď. Nabízíúčinnou ochranu v širokém rozsahu teplot a má dlouhou životnost*.

* ve srovnání s běžnými produkty

Všechny produkty naleznete zde

 

 

NOVÝ PRODUKT!

 

Koncentrát PRISTA® ANTIFREEZE G12++

 
 

je koncentrát nemrznoucí směsi na bázi etylenglykolu a aditiv vyvinutý se solemi organických kyselin a křemičitany (Si-OAT chladicí kapalina).

Koncentrát PRISTA® ANTIFREEZE G12++  neobsahuje dusitany, aminy, fosforečnany a boritany.

Koncentrát PRISTA® Antifreeze G12++ je díky svým vysokým ochranným vlastnostem a dlouhé životnosti preferovanou volbou pro moderní vozidla.

 

Popis výrobku a specifikace naleznete zde

 
Zpět