.

POZORUHODNÝ RŮST PRODEJE PRODUKTŮ SPOLEČNOSTEM SKUBA A BOSCH V MAĎARSKU

16-01-2020

Eva Bakonyi, která odpovídá za prodej našich maziv v Maďarsku, ohlásila velký úspěch při uvedení produktové řady Texaco Delo do maďarské maloobchodní prodejní sítě SKUBA a zvýšení prodeje produktů Havoline v servisní síti Bosch.

SKUBA je největší distributor náhradních dílů do nákladních automobilů ve východní Evropě.  Od roku 2001 provozuje tato společnost v Maďarsku 9 prodejen, kde tradičně nabízela produkty Mobil a Agip.  Postupem “krok za krokem”  se s každou z nich Eva dohodla na tom, že objednají produkty Texaco Delo. Díky jejich prvním pozitivním zkušenostem a Evině vytrvalosti, je nyní síť SKUBA v Maďarsku pravidelným odběratelem těchto produktů, a se společností  Prista Oil-Hungary Kft. organizuje společné propagační akce a merchandising.

Servisní síť Bosch má v Maďarsku 101 autoservisů.  Spolupráce se 3 z nich začala v roce 2016, a to 

jen s velmi omezeným sortimentem. Od okamžiku, kdy Eva převzala odpovědnost za tento klíčový segment, zvýšily se prodeje o 28 % a v roce 2019 dokonce o dalších 29 % (!).

V současné době máme v této síti 32 pravidelných odběratelů, kteří jsou rovněž aktivními účastníky věrnostního programu “Prista-Bosch-Texaco Loyalty Scheme”.

Blahopřejeme Evě k úspěchu, který je důležitým krokem na cestě ke zvýšení povědomosti o značce Texaco

v Maďarsku.

Zpět