.

Na přátelském festivalu FRIENDS FEST 2021 se v České republice sešli pod širým nebem fanoušci amerických značek a americké kultury

02-09-2021

14.8. ovládl duch Ameriky pardubické závodiště. Byla tam auta, vojenská technika, americká show s rodilými Američany, rodeo, westernová show, dřevorubecká show, to vše za zvuků country se spoustou grilování. I při opatřeních proti šíření Covidu-19, organizátoři uspořádali Friends Fest v obvyklém rozsahu.

 

Fanoušci amerických automobilů se potěšili nejznámějšími silnými a sportovními automobily, což byla jedna z největších atrakcí této akce, zejména pro příznivce Fordu Mustang. Tento festival nabídl nejen největší přehlídku klasiky amerického automobilového průmyslu, byl to ale i zážitek pro fanoušky amerických motocyklů značek velké trojky – Harley Davidson, Indian a Victory, které zde rovněž byly k vidění.

Nemůžeme opomenout ani americké chutě – čerstvé hot dogy a šťavnaté burgery. Protože se minule na této akci občerstvení a pouliční jídlo ukázalo jako velmi úspěšný počin, bylo zde i letos. Tvrdí chlapi se mohli zúčastnit soutěže v pojídání chilli papriček.

Tým společnosti Prista Oil Czech zde měl vlastní stan Texaco pro setkání se zákazníky a partnery u chlazených nápojů a při zábavě s dobrým jídlem a hudbou. Děkujeme všem, kteří zónu TEXACO Prista Czech navštívili!

Zpět